Uzun yıllar Yetkili Mercedes Ağır Vasıta Servislerindeki çıraklık’tan başlayıp yöneticiliğe uzanan bilgi, tecrübe ve deneyimimize; 2017 yılı Eylül ayından itibaren, Bahtiyar TAŞ ve Şahin YILMAZ ortaklığı ile ULUMER Otomotiv Mercedes Ağır Vasıta Özel Servisi San. Tic. Ltd. Şti. olarak devam etme kararı aldık.

MİSYONUMUZ

             Önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz ve araçlarının güvenliği prensibidir.  Edindiğimiz tecrübe ve bilgiler doğrultusunda, sürekli gelişen araçlar için, kurum içi ve dış eğitimlerimizle güncel tanı ve tamir yöntemlerini uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz. Yenilikleri yakından takip ettiğimiz teknolojik ekipmanlarımızla sizlere güvenli ve garantili en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.
             Çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer veren, yaptığımız işçilik ve kullandığımız parçaların arkasında duran bir firmayız.                               

VİZYONUMUZ

             Sektörde yenilikleri takip ederek, kuruculardan, çıraklaramıza yeni üretilen Ticari Mercedes araçların eğitimlerini alan bir firmayız. Amacımız en iyi hizmeti ksusursuz ve güvenle vererek alanımızda en başarılı firma olmaktır.                      

47 yıllık bir tecrübeye sahibim. Çıraklık, Kalfalık, Ustalık, Ustabaşılık Ve Yöneticilik yaptım. 25 Yıl Mercedes Ağır Vasıta yetkili servisinde Ustabaşılık Ve Yöneticilik deneyimi sağladım. Bu süreç içerisinde sürekli yeniliklere açık bir şekilde kendimi geliştirerek, bu İşi A’dan Z’ye en iyi şekilde tecrübe ettim ve bilgi birikimi sağladım.
Tecrübelerimi 2017 yılından itibaren kendi müşterilerime en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla ULUMER Mercedes Ağır Vasıta Servisinde devam ettirmekteyim.

 BAHTİYAR TAŞ

Sektörde 30 yıllık bir tecrübeye sahibim. E.M.L. teknik meslek lisesi mezunuyum. 20 yıl Mercedes Ağır Vasıta yetkili servisinde çalıştım. Arıza teşhis teknisyeniyim. Usta Başılık ve Servis Şefliği görevleri deneyimi sağladım. Bu süreçte Mercedes Ağır Vasıta için, A’dan – Z’ye Elektromekanik tekniğini en iyi şekilde öğrenip, tecrübe ettim ve bilgi birikimi sağladım.
Mercedes’te yenilik ve değişiklik olan alanlarda da eğitim almaya devam ediyorum.
Devam edeceğiz…

ŞAHİN YILMAZ

Menü
Call Now Button
ÇOK YAKINDA

Mercedes Binek Araçlarınız
ULUMER Servis güvencesiyle
bakım ve onarıma kavuşuyor

  • Şirketimiz bünyesinde kurmakta olduğumuz Mercedes Benz Binek Araç Bakım Onarım Atölyemiz için Mekanik, Kaporta ve Boya Ustaları alınacaktır
     
  • Kamyon Kaporta bölümümüzde çalışmak üzere Kaporta Ustası alınacaktır 
TAKIM ARKADAŞLARI ARANIYOR
Müracaatların 0244 322 29 16 numaralı telefon ile veya firmamıza şahsen yapılmasını rica ederiz.
close-link
WeCreativez WhatsApp Support
Servisimizden hangi konuda bilgi almak istersiniz...
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?